ProDVX APPC-10S Panel PC (R25-7021) arm 10" PoE 4GB/16GB RK3568
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.9 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 920 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Producer | ProDVX |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Volume (m3) | 0.0033 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx appc-10s panel pc r25-7021 arm 10, 5010710, prodvx, suured ekraanid

